ZE STRAŻAKIEM W DĘBOWCU

Przed nami już 22 kolejka skoczowskiej A-klasy i mecz w Dębowcu z dwunastą w tabeli ekipą Strażaka.

Drużyna z Dębowca z siedemnastoma punktami na koncie nie może być jeszcze pewna utrzymania w A-klasie.Ostatni w tabeli Morcinek Kaczyce ma już tylko matematyczne szanse na utrzymanie i praktycznie jedną nogą jest w b-klasie.Pozostałe drużyny z dołu tabeli muszą zwrócić uwagę na to,co dzieje się w lidze okręgowej. Jęśli jakaś drużyna z podokręgu skoczowskiego spadnie z okręgówki,automatycznie z A-klasy spada o jedna drużyna więcej.

Żeby nie mieć takich zmartwień Dębowiec potrzebuje punktów i wydaje się ,że gracze Strażaka zrobią wszystko ,aby w meczu z nami te punkty zdobyć.

Nasz zespół ma zupełnie inne problemy.Wciąż jesteśmy na ligowym podium ,więc sytuacją w tabeli nie musimy się martwić. Jednak po  ostatnim meczu ze Strumieniem nasza kadra jest uszczuplona o kolejne kontuzje i trener Grzegorz Sodzawiczny ma bardzo wąskie ,o ile nie żadne ,pole manewru ,jeśli chodzi o zestawienie składu na sobotni mecz.

Ekipa Strażaka na pewno będzie chciała wykorzystać nasze osłabienia i zgarnąć na własnym terenie 3 punkty,co znacznie przybliżyłoby ją do utrzymania.W rundzie jesiennej rozbiliśmy u siebie Dębowiec aż 7:0.lecz teraz na pewno nie należy się spodziewać takiego wyniku.Mimo to nasza ekipa na pewno powalczy w Dębowcu o dobry rezultat.

Spotkanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 16:00 na obiekcie Strażaka w Dębowcu.Zapraszamy!