TRZY DO PRZERWY,TRZY PO PRZERWIE

Zdecydowanym faworytem spotkania w Dębowcu byli goście z Ochab i to właśnie podopieczni trenera Sodzawicznego, po zaaplikowaniu miejscowemu Strażakowi aż sześciu bramek, zainkasowali komplet oczek.

Worek z bramkami rozwiązał w 15minucie Daniel Orawski, przed przerwą zespół przyjezdny jeszcze dwukrotnie celebrował zdobycie bramki. W 40 minucie uczynił to Andrzej Siekierka, a na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry gospodarzy pogrążył kolejny z Andrzejów - Cieślar.

W drugiej połowie trwał koncert przyjezdnych, w 58 minucie piłkę do bramki gospodarzy ponownieskierował Daniel Orawski. Gola na otarcie łez dla Strażaka uzyskał w 69minucie niezawodny Emil Zegadło, a ostatnie dwa słowa należały do duetu Szymon Gogółka - Maciej Winiewicz, którzy ustalili ostatecznie wynik spotkania na okazałe 1:6.

Ochaby pozostają trzecie, Strażak jest trzeci - od końca.

Źródło:Beskidzkapilka.pl