Z MORCINKIEM ŁATWO NIE BĘDZIE

Tylko dwa pełne dni mieli piłkarze skoczowskiej A-klasy na odpoczynek i zregenerowanie sił.Po środowej kolejce spotkań,już w sobotę zagrają kolejną,tym razem już dwudziestą.

Nasz zespół w sobotnie popołudnie zawita do Kaczyc.Drużyna Morcinka znajduje się na samym dnie tabeli i jej sytuacja jest nieciekawa.Siedem punktów straty do przedostatniego Pogórza i aż dziesięć do będącego na 12 miejscu Dębowca,sprawia,że każdy mecz jest dla GKS-u meczem o być albo nie być w A-klasie.Dlatego też zawodnicy z Kaczyc zapewne z dużą determinacją przystąpią do pojedynku z nami,i każdy,kto myśli,że ten mecz będzie spacerkiem,może mocno się zdziwić.

Z drugiej strony,nasz zespół,mimo,że osłabiony kadrowo,jest wyraźnym faworytem i ewentualna strata punktów z ostatnią drużyną w tabeli na pewno nie będzie powodem do dumy.Walczymy o utrzymanie się na podium,dlatego  nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów w takich spotkaniach.

Jak będzie w Kaczycach przekonamy się już w sobotę.Mecz zaczyna się na tamtejszym stadionie o godz. 16:00.Gorąco zachęcamy do kibicowania naszej drużynie i życzymy trzech punktów!