EMOCJE W KOŃCÓWCE ,ALE PUNKTÓW BRAK

Pasjonującą końcówkę meczu oglądali kibice zgromadzeni w środowe popołudnie na naszym stadionie.Rywale z Goleszowa,którzy przyjechali do Ochab w bojowych nastrojach, wyszli na prowadzenie już w 9 minucie.

Mieliśmy znakomitą okazję do wyrównania ,ale w 25 minucie,po faulu na Mateuszu Kałuży,rzut karny wykonywany przez Mateusza Nowaka zdołał wybronić bramkarz Goleszowa,do niedawna reprezentujący nasze barwy,Mateusz Niesyt.

Wynik 0:1 utrzymywał się aż do ostatniego kwadransa meczu,kiedy to posypał się grad bramek.Najpierw w 77 minucie wyrównał Mateusz Kałuża,wykorzystując sytuację sam na sam.Poszliśmy za ciosem i 6 minut później Łukasz Wrona,po fantastycznym strzale z woleja wyprowadza nas na prowadzenie.

Wydawało się ,że goście podłamią się takim obrotem sprawy,jednak nic z tych rzeczy.Już chwilę później wyrównują za sprawą Krystiana Czudka ,a w doliczonym czasie gry ,po rzucie rożnym Mateusz Wigezzi strzela głową bramkę na wagę 3 punktów dla przyjezdnych.

Żal straconych w ten sposób punktów,niemniej jednak porażka ta nie zmieniła naszej sytuacji w tabeli.Wciąż okupujemy najniższy stopień podium  i przed następną kolejką  mamy 3 punkty przewagi nad będącą na 4 pozycji Olzą Pogwizdów.