WYJAZD DO MAŁYCH

Nadchodzący tydzień będzie obfitował w sportowe emocje w skoczowskiej A-klasie.W przeciągu siedmiu dni zaplanowane są aż 3 kolejki spotkań.Najbliższa z nich odbędzie się już w bieżący weekend.Naszą drużynę czeka trudny wyjazd do Kończyc Małych,gdzie zmierzą się z tamtejszym LKS-em.

Ekipa z Kończyc Małych znajduje się na szóstym miejscu w tabeli i ma tylko 3 oczka straty do naszego zespołu,będącego na miejscu czwartym.Po ilości zgromadzonych punktów i miejscach w tabeli wygląda na to,że zapowiada się niezwykle wyrównane i zacięte spotkanie.

W rundzie jesiennej po niezwykle emocjonującym spotkaniu i hat-tricku Dominika Pytla zremisowaliśmy w Ochabach z Kończycami Małymi 3:3.Jak będzie tym razem? Dotychczas w rundzie wiosennej nasz zespół na wyjazdach prezentuje się znakomicie,wszystkie trzy wyjazdowe spotkania zakończyły się naszym zwycięstwem.Przeciwnik jest wymagający i aby podtrzymać tą passę nasz zespół będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.Niemniej jednak liczymy na wywiezienie zdobyczy punktowej z Kończyc.

Mecz zaczyna się w niedzielę o godz. 16:00.Zapraszamy wszystkich do wspierania naszej drużyny!