CENNY REMIS

CENNY REMIS

Biorąc pod uwagę okoliczności spotkania ,remis 1:1 ,jaki wywieźliśmy z Kończyc Małych ,należy uznać za sukces.Mimo utraty bramkarza i grze w osłabieniu,zdołaliśmy wyrównać i dowieźć taki wynik do końca spotkania.

A oto relacja z meczu z portalu BeskidzkaPilka.pl :

"Faworytem spotkania w Kończycach Małych byli gracze z Ochab. Gospodarze jednak zdołali postawić się wyżej notowanemu rywalowi i wywalczyli punkt. W pierwszej połowie bramki nie padały, w drugiej emocje rozpoczęły się praktycznie zaraz po jej rozpoczęciu.

W 47 minucie gry rzutu karnego dla gości nie zdołał wykorzystać Marcin Gogółka. Chwilę później błąd popełnił jeden z defensorów Ochab i po zbyt słabym podaniu do bramkarza interweniować musiał Cienciała. Pech chciał, że interweniował faulując przeciwnika w swoim polu karnym i sędzia, nie namyślając się wiele, pokazał bramkarzowi gości czerwień, a wobec braku bramkarza rezerwowego miejsce Cienciały zajął między słupkami Szymon Miłek.

Rzut karny na bramkę zamienił Kamil Machej i przy grze w przewadze, faworytem do zdobycia kompletu oczek stali się gospodarze. Goście jednak, pomimo gry w osłabieniu, nie pozwalali miejscowym na zbyt wiele i po blisko 30 minutach doprowadzili do wyrównania, po bramce Tomasza Śleziony."