ZALEGŁOŚCI Z WICELIDEREM

Przed nami zaległy mecz 17 kolejki skoczowskiej A-klasy.W środowe popołudnie podejmiemy na boisku w Ochabach wicelidera-rezerwę Beskidu Skoczów.

Drużyna ze Skoczowa w dwóch ostatnich kolejkach straciła aż 5 punktów.Bezbramkowy remis w Goleszowie i niespodziewana porażka u siebie ze Strażakiem Pielgrzymowice znacznie oddaliła Beskid od mistrzostwa A-klasy.Strata do lidera z Puńcowa wynosi już 4 punkty i ciężko będzie ją piłkarzom ze Skoczowa zniwelować, wobec świetnej obecnie dyspozycji Tempa.

Z kolei nasz zespół,mimo olbrzymich kłopotów kadrowych,dwa ostatnie mecze zdołał rozstrzygnąć na swoją korzyść.Wygrana ze Strumieniem 3:2 oraz rozbicie Strażaka Dębowiec aż 6:1 świadczą o dobrej formie zespołu.

Spotkanie drugiej drużyny w tabeli z trzecią, zapowiada się niezwykle ciekawie.Szkoda tylko,że jest ono rozgrywane w środku tygodnia i ten fakt zapewne wpłynie negatywnie na kadry zespołów oraz frekwencję na trybunach.

Mecz rozpoczyna się w środę o godz 17:30 na naszym boisku.Zapraszamy wszystkich  kibiców do wspierania naszej drużyny!