PO PUNKTY DO KACZYC.

Po niezbyt fortunnej inauguracji rundy wiosennej i pechowej porażce ze Spójnią Zebrzydowice ,przyszedł czas na pierwsze na wiosnę spotkanie wyjazdowe.W sobotę o godz 15.00 zagramy w Kaczycach z miejscowym Morcinkiem.

Nasze jesienne starcie z drużyną z Kaczyc miało dość dramatyczny przebieg,Po pięknej bramce Dominika Pytla długo prowadziliśmy 1:0,potem zmarnowaliśmy kilka doskonałych sytuacji,by ostatecznie dać sobie wydrzeć zwycięstwo w doliczonym czasie gry.Remis 1:1,jakim zakończyło się spotkanie, nikogo z naszych piłkarzy wówczas nie zadowolił.

Tym razem również nasza drużyna jedzie do Kaczyc z mocnym postanowieniem zdobyczy punktowej.Ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby na przeskoczenie w tabeli Morcinka ,który znajduje się na 4 miejscu z dorobkiem 23 punktów.Nasi zawodnicy są wyjątkowo zmotywowani.Po meczu ze Spójnią wyzwoliła się w nich  sportowa złość,ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Chcą udowodnić,że nie są gorsi od czołowych drużyn tabeli i potrafią wygrać z każdym w tej lidze.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie,zapraszamy więc wszystkich kibiców do dopingowania naszej ekipy.Przypominamy,sobota 18 kwietnia godz 15.00.