ZE STRUMIENIEM O PRZEŁAMANIE

Przed nami już 21 kolejka A-klasy Skoczów.Tym razem naszym rywalem będzie ekipa Wisły Strumień.

Drużyna ze Strumienia ,będąca w ostatnich sezonach prawie zawsze w ścisłej czołówce A-klasy,w bieżących rozgrywkach notuje wyraźny dołek.Dziesiąte miejsce w tabeli i 23 zgromadzone oczka to na pewno nie są liczby które zadowalają piłkarzy i kibiców Wisły.Po rundzie jesiennej zmienił się w Strumieniu trener-Wiesława Herdę zastąpił Dariusz Kudła.Jednak jak na razie wyniki znacząco się nie poprawiły i miejmy nadzieje ,że po tej kolejce tak zostanie:)

Jeśli chodzi o naszą drużynę,to sytuacja kadrowa jest delikatnie powiedziawszy,nieciekawa.Plaga poważniejszych lub drobniejszych urazów naszych zawodników sprawia,że mecze,które w rundzie jesiennej wygrywaliśmy wysoko,teraz są bardzo wyrównane i każdy wywalczony punkt przychodzi niezwykle ciężko.

Gdyby popatrzeć na tabelę ,nietrudno wskazać faworyta tego spotkania.Jesteśmy w niej na 3 miejscu i mamy o 10 pkt.więcej niż Wisła.Jednak uwzględniając nasze kłopoty kadrowe i to,że od trzech kolejek nie wygraliśmy meczu,należy być bardzo ostrożnym.Wisła Strumień ma duży potencjał i na pewno przyjedzie do Ochab aby powalczyć o zwycięstwo.Nasz zespół też "na gwałt" potrzebuje punktów ,aby utrzymać się na podium.Zapowiada się więc zacięte i ciekawe widowisko.

Mecz rozpoczyna się na naszym obiekcie w niedzielę 14 maja o godz.16:00.Zapraszamy!