ZALEGŁOŚCI W STRUMIENIU

Runda jesienna skoczowskiej A-klasy w zasadzie już się zakończyła.Do rozegrania pozostało tylko jedno jedyne spotkanie.W sobotnie popołudnie po raz ostatni w tym roku na murawę wybiegnie nasz zespół,aby rozegrać zaległy mecz w Strumieniu z miejscową Wisłą.

Zarówno nasza drużyna,jak i ekipa ze Strumienia ,w ostatnim czasie nie błyszczą formą.Ostatnie dwa mecze Wisły to dwie porażki,odpowiednio z Goleszowem 1:3 i z Puńcowem 0:1.Widać więc,że pod koniec rundy gospodarze sobotniego meczu wyraźnie złapali zadyszkę.

To samo można powiedzieć o naszym zespole,który nie potrafi wygrać już od pięciu spotkań,lecz mimo to znajduje się stosunkowo wysoko w tabeli,bo na miejscu piątym. W razie ewentualnego zwycięstwa w sobotnim meczu,możemy jeszcze tą pozycję poprawić.

Będzie o to jednak ciężko,bo Strumień jest dla nas bardzo niewygodnym rywalem.W ubiegłym sezonie w konfrontacji z Wisłą nie zdołaliśmy zdobyć nawet jednego punktu,przegrywając u siebie 1:3,a na wyjeździe ponosząc sromotną klęskę aż 1:7.

Czy tym razem będzie inaczej i nasz zespół przełamie złą passę w Strumieniu? Bardzo na to liczymy,bo ewentualna zdobycz punktowa pozytywnie wpłynęłaby na morale zespołu przed długą zimową przerwą w rozgrywkach.Zapraszamy wszystkich naszych fanów do Strumienia w sobotę na godz. 14:00.Na pewno emocji nie zabraknie!