PRZEDOSTATNIA KOLEJKA W POGÓRZU

Ostatnie dwie kolejki rundy jesiennej będą dla nas oznaczać spotkania z dwoma tegorocznymi beniaminkami ligi.Pierwszym z nich,a drugim w tym sezonie (po Strażaku Dębowiec) będzie ekipa LKS-u Pogórze.

Drużyna z Pogórza,która ubiegły sezon zakończyła na 3 miejscu w B-klasie,uzyskała niespodziewany awans dzięki wycofaniu z rozgrywek A-klasy Piasta Cieszyn.Teoretycznie więc można byłoby przypuszczać,że będzie to najsłabszy z beniaminków.Jednak Pogórze sprawia miłą niespodziankę swoim kibicom i na dzień dzisiejszy śmiało można powiedzieć,że znajduje się w najwyższej formie spośród trzech ekip,które w ubiegłym sezonie były najlepsze w B-klasie.

Wygrana z Wisłą Strumień 2:1 i trzy zwycięstwa w stosunku 3:2,odpowiednio z Pielgrzymowicami,Kończycami Wielkimi i Kończycami Małymi,to wyniki ,które muszą budzić uznanie.Tym bardziej,że w trzech ostatnich przypadkach ekipa z Pogórza przegrywała i zdołała w końcówkach spotkań przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Forma naszego zespołu jest w ostatnim czasie znakomita i jesteśmy oczywiście faworytem tego spotkania,lecz najgorsze co moglibyśmy zrobić ,to zlekceważyć rywala.Pogórze jest drużyną solidną,dobrze przygotowaną fizycznie i umie sprawiać niespodzianki.Na pewno nie będzie to więc dla nas łatwe spotkanie,tym bardziej,że są to gminne derby,a jak wiadomo w takich spotkaniach wszystko jest możliwe.

Pora rozpoczęcia spotkania nie jest wymarzona i to zarówno dla piłkarzy,jak i kibiców. Podobnie jak  Beskid Brenna,ekipa z Pogórza rozgrywa swoje spotkania w niedzielne przedpołudnia.Nie inaczej będzie i tym razem.Mecz rozpoczyna się w niedzielę o godz. 11:00 na niedawno wyremontowanym obiekcie w Pogórzu.Zapraszamy naszych kibiców na to spotkanie,doping na pewno się przyda!