POCZĄTEK NAJCIĘŻSZY Z MOŻLIWYCH

W nadchodzący weekend startuje nowy sezon skoczowskiej serie A.Początek sezonu 2016/17 zapowiada się dla naszej drużyny jako trudne wyzwanie.Jeszce w sierpniu rozegramy cztery mecze,w tym trzy wyjazdowe.Rozgrywki zainaugurujemy w najbliższą sobotę w Puńcowie,gdzie zmierzymy się z będącą,zdaniem lokalnych ekspertów,głównym faworytem sezonu ekipą Tempa Puńców.

Działacze Tempa nie ukrywają swoich aspiracji i głośno mówią o mistrzostwie ligi i awansie do ligi okręgowej.Biorąc pod uwagę kadrę zespołu ,jak i potencjał organizacyjno-finansowy,drużyna Tempa jest bez wątpienia najmocniejsza w naszej A-klasie.

Jednak już nieraz mogliśmy się przekonać,że boisko weryfikuje wszelkie teoretyczne założenia i nie zawsze faworyt na papierze musi osiągnąć sukces.Nasza ekipa nie ma takich aspiracji jak klub z Puńcowa; nie pozwala na to choćby sytuacja finansowa klubu , niemniej jednak chcemy w tym sezonie odegrać poważną rolę w rozgrywkach i zająć w nich jak najwyższe miejsce.Rozegrane mecze sparingowe pozwalają z optymizmem patrzeć w najbliższą przyszłość i w bojowych nastrojach przystąpić do sezonu.

Mecze otwarcia są zawsze wielką niewiadomą,ale też z tego względu są niezmiernie ciekawe.Jak nasz zespół zaprezentuje się na tle głównego faworyta ligi?Czy zdołamy wywieźć z Puńcowa jakieś punkty? Postawimy tezę,że na inaugurację czeka nas najtrudniejszy mecz w całym sezonie.Jeśli w nim nasz zespół wypadnie pozytywnie,możemy być pewni,że odegramy znaczącą rolę w całych rozgrywkach.

Mecz zapowiada się niezwykle interesująco.Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków w sobotę 6 sierpnia do Puńcowa.Początek meczu o godz. 17:00.Liczymy na wasz gorący doping !