PIĄTA KOLEJKA W KACZYCACH

Sezon 2015/2016 skoczowskiej A-klasy nabiera rozpędu.Przed nami już 5 kolejka spotkań,w której to nasza ekipa zawita do Kaczyc ,gdzie rozegramy mecz z miejscowym Morcinkiem.

Drużyna z Kaczyc w tym sezonie nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa i zajmuje w tabeli 12 miejsce z trzema punktami na koncie.Z kolei nasz zespół jeszcze w tym sezonie nie przegrał.Dwa zwycięstwa i dwa remisy to nasz dotychczasowy dorobek,który pozwala nam zajmować bardzo wysoką ,czwartą pozycję w tabeli.

Wydawać by się mogło,że jedziemy do Kaczyc w roli faworyta,lecz wyniki,jakie osiągnęliśmy w ubiegłym sezonie z ekipą z Kaczyc wcale na to nie wskazują.W dwóch meczach z Kaczycami zdołaliśmy ugrać tylko jeden punkt,remisując u siebie 1:1,a na wyjeździe przegrywając 1:2.Widać więc ,że Morcinek to dla nas niewygodny rywal i na pewno w niedzielne popołudnie o punkty nie będzie łatwo,tym bardziej,że rywal będzie bardzo zdeterminowany,aby w końcu odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Miejmy jednak nadzieję,że naszej drużynie uda się podtrzymać dobrą serię i przywieźć z Kaczyc zdobycz punktową.Mecz zapowiada się na bardzo interesujący,więc kibiców z Ochab oczywiście nie może na nim zabraknąć.Zapraszamy wszystkich naszych fanów na stadion Morcinka w Kaczycach.Mecz zacznie się o godz. 16:00