ORZEŁ W OCHABACH

Dwudziesta kolejka skoczowskiej Serie A oznacza dla nas mecz u siebie z Orłem Zabłocie .Drużyna naszego sobotniego rywala znajduje się na ostatnim,14 miejscu w tabeli z dorobkiem 9 punktów.W rundzie wiosennej forma Orła jest,delikatnie mówiąc,kiepska.W sześciu dotychczas rozegranych na wiosnę spotkaniach drużyna z Zabłocia nie zdobyła nawet punktu.Przegrała ważne spotkania z bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie i można powiedzieć,że w praktyce jest już jedną nogą w B-klasie,niemniej jednak ma jeszcze szanse na utrzymanie i na pewno powalczy z nami o jakąkolwiek zdobycz punktową.

Z kolei nasz zespół na swoim boisku również nie prezentuje się najlepiej i nie rozpieszcza swoich fanów,którzy pojawiają się na ochabskim obiekcie.Wygrane naszej ekipy mogą obserwować na razie tylko ci kibice,którzy jeżdżą na wyjazdy.Miejmy nadzieje ,że w sobotę ta sytuacja zmieni się i zapunktujemy w końcu u siebie.

Mecz pierwotnie zaplanowany na niedzielę,został przełożony i odbędzie się w sobotę o godz. 17:00.Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszego zespołu!