O PIERWSZE PUNKTY W SEZONIE

Czas na 5 kolejkę skoczowskiej A-klasy,w której naszym rywalem w wyjazdowym meczu będzieLKS "Strażak" Dębowiec.
Spotkanie przedostatniej drużyny w tabeli z ostatnią, nie jest zapewne pojedynkiem,który będzie elektryzował wszystkich kibiców w podokręgu skoczowskim.Niemniej jednak dla obu zespołów jest to mecz bardzo ważny.
Obie drużyny mają na swoim koncie zerowy dorobek punktowy i czekają na pierwsze punkty w sezonie.Faworytem,ze względu na własne boisko i mocniejszą na papierze kadrę ,wydają się gospodarze z Dębowca.Jednak nasza drużyna będzie również bardzo zdeterminowana,aby powalczyć o korzystny rezultat.
Dodatkowy smaczek tego meczu stanowi fakt,że czterech zawodników,którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali nasze barwy,obecnie gra dla Strażaka.
Jedno jest pewne-któraś z drużyn po tym meczu zdobędzie swoje pierwsze punkty w sezonie (a w przypadku remisu oba zespoły).
Szykują się spore emocje,zapraszamy więc na boisko w Dębowcu.Mecz zaczyna się w sobotę o godz.16:00.