NA ZAKOŃCZENIE - STRAŻAK

Pierwsza część sezonu 16/17 skoczowskiej A-klasy powoli dobiega końca.Meczem kończącym rundę jesienną będzie dla naszego zespołu starcie z trzecim z beniaminków,Strażakiem Pielgrzymowice.

Ekipa z Pielgrzymowic przebywała w B-klasie zaledwie jeden sezon.Po spadku szybko zespół się pozbierał i bez problemu wygrał B-klasowe rozgrywki.Na początku obecnego sezonu Strażak poszedł "siłą rozpędu" i na początku rozgrywek przez kilka kolejek przebywał nawet na fotelu lidera A-klasy.Jednak mniej więcej od 6 kolejki coś się w drużynie z Pielgrzymowic zacięło i wyniki były już znacznie gorsze.W ubiegłej kolejce,po serii 4 porażek z rzędu,zdołała ona  w końcu wygrać,pokonując u siebie Kończyce Małe 2:0 i z dorobkiem 17 punktów i jednym meczem zaległym w zapasie znajduje się na miejscu 7.

Nasz zespół,który od 5 kolejki kontynuuje imponującą serię zwycięstw ,z pewnością będzie chciał efektownie zakończyć rundę i zgarnąć kolejne 3 punkty.Trzecie miejsce w tabeli po rundzie jesiennej,które mamy już pewne bez względu na wynik tego meczu ,to duży sukces,zwłaszcza biorąc pod uwagę ,jak nieudany mieliśmy początek sezonu.Wygrana w ostatnim meczu pozwoliłaby powiększyć przewagę nad drużynami będącymi za naszymi plecami i w dobrych nastrojach udać się na zasłużony,zimowy odpoczynek.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na ostatni w tym roku mecz. Początek spotkania już w sobotę 29.10  o godz. 15:00 !