MAŁE W NIEDZIELĘ

LKS Kończyce Małe-to nasz następny rywal z którym przyjdzie nam się zmagać w ramach 8 kolejki skoczowskiej A-klasy.

Nasz zespół znajduje się ostatnio w niesamowitym gazie.Ostatnie cztery nasze mecze to same zwycięstwa ,a bilans bramkowy w tych czterech spotkaniach to 15:2 ! Nadal także pozostajemy w tym sezonie drużyną niepokonaną co w ogólnym rozrachunku daje nam 17 punktów i pozycję wicelidera z 1-punktową stratą do lidera tabeli-Piasta Cieszyn.

Zespół naszego niedzielnego rywala także znajduje się w górnej połowie tabeli-ze zgromadzonymi 9-ma punktami zajmuje szóstą pozycję.Jak widać różnica punktowa między nami a Kończycami jest już znaczna,ale wcale nie musi ona oznaczać ,że będzie to dla nas łatwy mecz.

Ekipa z Kończyc Małych ,podobnie jak nasza ,jest w dużej mierze oparta na  utalentowanych wychowankach klubu,którzy pod wodzą trenera Piotra Szwajlika radzą sobie w A-klasie całkiem dobrze.Jednak konfrontacji z naszą drużyną w ubiegłym sezonie nie wspominają dobrze.Dwa zwycięstwa Ochab,w tym jedno bardzo okazałe ,bo aż 8:2,pozwalają upatrywać faworyta w naszym zespole.

Natomiast przed rozpoczęciem sezonu rozegraliśmy w Kończycach Małych sparing,w którym sromotnie polegliśmy 1:5.To budzi pewne obawy przed niedzielnym meczem,ale miejmy nadzieje,że w walce o ligowe punkty będzie całkiem inaczej.Do tej pory wszystkie spotkania na naszym boisku w tym sezonie  zakończyły się zwycięstwem podopiecznych trenera Sodzawicznego.Jak będzie tym razem?Jedno jest pewne- będzie ciekawie.

Zapraszamy wszystkich naszych fanów na stadion w Ochabach i liczymy jak zawsze na wsparcie.Mecz rozpoczyna się w niedzielę o godz.16:00.A naszym piłkarzom oczywiście życzymy zwycięstwa:)