CZY SFORSUJEMY OLZĘ?

Runda jesienna skoczowskiej "Serie A" powoli dobiega końca.W bieżący weekend zostanie rozegrana przedostatnia kolejka spotkań.Naszym przeciwnikiem tym razem będzie Olza Pogwizdów-zespół,który zajmuje w tabeli trzynaste,przedostatnie miejsce z dorobkiem 7 punktów.

Wydawać by się więc mogło,że nasza ekipa ,będąca na wysokim ,czwartym miejscu w tabeli,jest wyraźnym faworytem tego spotkania.Patrząc jednak na nasz mecz w poprzedniej kolejce,kiedy to zremisowaliśmy bezbramkowo z ostatnimi Kończycami Wielkimi,nie jest to już takie pewne,tym bardziej ,że Olza wydaje się zespołem piłkarsko lepszym od naszego ubiegłotygodniowego rywala.Zespół z Pogwizdowa  co prawda strzelił w tym sezonie na razie tylko 8 bramek,co nie najlepiej świadczy o jego ofensywie,ale za to po stronie strat ma tylko 18 goli,co pod tym względem plasuje go na 6 miejscu wśród zespołów A-klasowych.Widać więc,że defensywa Olzy jest trudna do sforsowania i nie jest łatwo strzelić temu zespołowi bramkę.

W ubiegłym sezonie pokonaliśmy ekipę z Pogwizdowa na jej terenie 3:1 po dwóch bramkach Mateusza Kałuży i jednej Patryka Kiełkowskiego.Czy tym razem również zdołamy sięgnąć po pełną pulę w tym spotkaniu?Na pewno będzie o to ciężko ,bo rywal jest w trudnej sytuacji i będzie zapewne twardo walczył o punkty,które są mu bardzo potrzebne do odbicia się od dna tabeli.

Mamy nadzieję na punkty i oczywiście zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.Mecz rozpoczyna się na stadionie w Pogwizdowie w niedzielę już o godzinie 14:00.Liczymy na wasze wsparcie,a naszej drużynie życzymy zwycięstwa!