BRENNA W 10 KOLEJCE

Przed nami 10 kolejka skoczowskiej A-klasy i ciężki wyjazd do Brennej.

Mecz zapowiada się na bardzo trudny dla naszego zespołu z kilku powodów.

Raz ,że ekipa z Brennej,mimo niezbyt wysokiego ósmego miejsca w tabeli,znajduje się obecnie w bardzo dobrej formie,o czym świadczą wysokie zwycięstwa w ostatnich meczach (6:1 z Bąkowem,5:1 z Dębowcem).

Drugi powód to niezbyt sprzyjająca piłkarzom pora spotkania-w niedzielne przedpołudnie nie wszyscy zawsze są w swojej optymalnej dyspozycji;).

W ubiegłym roku wizyta naszego zespołu (choć w zupełnie innym składzie) w Brennej skończyła się klęską gospodarzy aż 0:7 i na pewno zawodnicy Beskidu będą się chcieli zrewanżować za tamtą wysoką porażkę.

Forma naszej ekipy jest ,jaka jest i dlatego też to Beskid jest murowanym faworytem.Każdy inny wynik niż zdecydowane zwycięstwo gospodarzy będzie traktowany jako duża niespodzianka.Jednak w futbolu może się zdarzyć wszystko,dlatego też kibiców,którym niestraszna wyprawa do Brennej w niedzielne przedpołudnie,zapraszamy na mecz.Rozpoczyna się on na stadionie Beskidu o godz.11:00.