PRZEKONUJĄCE ZWYCIĘSTWO

Pewnym zwycięstwem zakończyła się nasza niedzielna konfrontacja z Olzą Pogwizdów.Bohaterem spotkania niewątpliwie został Tomek Śleziona,który w przeciągu 60 minut,w których przebywał na boisku,zdołał aż 4-krotnie trafić do siatki Olzy.

Pierwszy raz zrobił to już w 5 minucie ,wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu właśnie na nim.Osiem minut później było już 2:0,po świetnym ,kombinacyjnym rozegraniu rzutu wolnego.Od 26 minuty rywale musieli radzić sobie w 10-osobowym składzie-za niepotrzebne pyskówki w stronę arbitra ,z boiska wyleciał Zbigniew Banot.

Następne bramki padały już po przerwie.W 53 i 57 minucie świetnymi strzałami zza pola karnego popisuje się Tomek Śleziona i prowadzimy już 4:0,odbierając przyjezdnym wszelką ochotę do gry.W 75 minucie swoją bramkę dokłada po ładnej indywidualnej akcji Szymon Miłek,ustalając tym samym wynik meczu na 5:0.

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu,nie pozwoliliśmy rywalom praktycznie na nic;przez całe spotkanie ani razu nie zagrozili oni naszej bramce. Nasz dorobek punktowy wynosi już 43 oczka i gwarantuje nam  już pewne 5 miejsce w tabeli.

Doi rozegrania pozostał już tylko jeden mecz,ale za to prestiżowy.W ostatniej kolejce zagramy w Drogomyślu z mistrzem  sezonu 2015/16  A-klasy Skoczów.Już teraz zapraszamy na to spotkanie.