OLZA NAD WISŁĄ

Przed nami już 25,przedostatnia kolejka sezonu 2015/16 w skoczowskiej A-klasie .Wszystkie mecze tej rundy spotkań odbędą się o jednakowej porze ,tj w niedzielę o godz 14:00.

Tym razem naszym rywalem będzie drużyna Olzy Pogwizdów,zajmująca 7 miejsce w tabeli.Podobnie jak w ubiegłym sezonie,ekipa Olzy znacznie lepiej spisuje się na wiosnę niż w rundzie jesiennej.W poprzedniej kolejce pokonała u siebie Morcinka Kaczyce 2:1.

Nasz zespół po raz ostatni zagra w tym sezonie na własnym boisku i na pewno chciałby pożegnać się z kibicami zwycięstwem.Nie będzie to takie proste,bo ekipa z Pogwizdowa gra dobrze w defensywie i traci mało bramek.Liczymy jednak,że nasza drużyna zdoła przełamać obronę rywali i zdobyć w tym spotkaniu punkty.

Zapraszamy wszystkich  kibiców na nasz stadion w niedzielę na godz.14:00 i życzymy powodzenia naszym piłkarzom.