OLZA W OCHABACH

OLZA  W  OCHABACH

Do końca rundy jesiennej zostały już tylko trzy kolejki spotkań.W 11 serii meczów podejmiemy na naszym boisku Olzę Pogwizdów.

Przed rozpoczęciem rozgrywek trener Olzy ,Dariusz Kłoda twierdził,że ekipę z Pogwizdowa czeka ciężka walka o utrzymanie w lidze.Tymczasem nasz niedzielny rywal zaskakuje świetnymi wynikami i wysokim ,piątym miejscem w tabeli.Tak mówi szkoleniowiec Olzy o postawie swojego zespołu:

"Sam jestem zszokowany naszymi wynikami. Jedziemy do Brennej w składzie 12-osobowym, na spotkanie w Pielgrzymowicach jest nas 14, w dodatku w dużej mierze to młodzi chłopcy. Wychodzimy na boisko i gramy dobrą taktycznie piłkę. Nastawiamy się na kontry, co sprawdza się. Wygrywamy, mimo że rywale częściej atakują, mając przewagę w posiadaniu piłki. Zostawiamy dużo serducha na boisku i gramy mądrze."

Widać więc w jaki sposób drużyna z Pogwizdowa osiąga tak dobre wyniki.Grają bardzo nisko w defensywie i liczą na szybkie kontrataki wykorzystując do tego w głównej mierze bardzo szybkiego Roberta Orłowskiego,który jest autorem 8 bramek dla swojej drużyny w tym sezonie,co stanowi prawie 50% goli strzelonych przez Olzę.

Nasza ekipa,będąca ostatnio w świetnej formie ma na koncie sześć zwycięstw z rzędu  w których strzeliliśmy 32 bramki tracąc ledwie 4. Jednak z powodu falstartu na początku sezonu mamy tylko 1 punkt przewagi nad Olzą.Mecz szykuje się więc na bardzo zacięty,a kluczem do sukcesu może być,podobnie jak w kilku innych już rozegranych spotkaniach,strzelenie rywalowi pierwszej bramki.

Czy nasza ofensywa przebije się przez solidny mur defensywny przeciwnika i czy zdołamy podtrzymać naszą imponującą passę?O tym przekonamy się już w niedzielę.Zapraszamy,emocje gwarantowane!Początek spotkania w niedzielę o godz. 15:00.