NA REMIS Z ISKRĄ

Remisem zakończyło się dzisiejsze starcie naszej ekipy z Iskrą Iskrzyczyn.
Mecz był toczony w trudnych warunkach atmosferycznych ,przy padającym deszczu i nasiąkniętej murawie.
Wynik spotkania ustalony został już w pierwszej odsłonie meczu.Najpierw ,już w 3 minucie daliśmy się zaskoczyć prostopadłym podaniem i goście wyszli na prowadzenie.
Wyrównanie dał nam w 35 minucieDamian Wałach,który świetnym strzałem z lewej nogi zza pola karnego zupełnie zaskoczył bramkarza Iskry.
Druga połowa to typowy mecz walki.Goście mieli lekką optyczną przewagę,ale nie przełożyło się to na klarowne sytuacje bramkowe.Z kolei nasz zespół już w samej końcówce miał dobrą szansę na zgarnięcie kompletu oczek,lecz strzał Szymona Gruszki z rzutu wolnego zdołał wybronić bramkarz przyjezdnych.
Z przebiegu gry remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem,a uzyskany przez nas 1 punkt pozwala się utrzymać na pozycji wicelidera tabeli.