WYSOKA PORAŻKA W KACZYCACH

Niestety,dzisiejszy mecz w Kaczycach kompletnie nam nie wyszedł.Drużyna ,osłabiona brakiem dwóch podstawowych napastników ,nie miała argumentów w ofensywie,aby zaskoczyć rywala.
O ile pierwsza połowa ,(w której nawet prowadziliśmy 1:0,po świetnym strzale z rzutu wolnego z ok.40 metrów ,który oddałSzymek Gruszka),zakończyła się minimalnym prowadzeniem gospodarzy 2:1,to w drugiej odsłonie worek z bramkami otworzył się na dobre.
Nasza defensywa również dziś nie błyszczała i dawała prezenty gospodarzom, które chętnie rozpakowali,strzelając kolejne bramki.
Mecz kończy się wysoką i niestety zasłużoną porażką.W następnej kolejce nasza drużyna pauzuje,ma więc dwa tygodnie czasu,żeby się "zresetować" i przygotować do derbowego meczu z liderem z Pierśćca..