KOMUNIKAT

Przed rundą wiosenną oraz w jej trakcie nasz zespół nawiedziła prawdziwa plaga kontuzji.Dlatego też trener Grzegorz Sodzawiczny oraz zawodnicy, wyszli z inicjatywą ,aby podczas sobotniego spotkania z Beskidem Brenna przeprowadzić spontaniczną zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację kontuzjowanych zawodników.
Ogólnie wiadomo,że nasz klub finansowo ledwie wiąże koniec z końcem,dlatego każda,nawet najmniejsza kwota okaże się bardzo pomocna w dochodzeniu piłkarzy do zdrowia.Oprócz tego taka akcja da też poczucie kontuzjowanym zawodnikom,że nie są pozostawieni sami sobie,a kibicom zależy na ich losie.
W związku z tym prosimy naszych kibiców o jak najliczniejsze przybycie na sobotni mecz i wsparcie naszych piłkarzy.Z góry dziękujemy!