BESKID W ŚRODĘ,BESKID W SOBOTĘ

Czas na 23 kolejkę skoczowskiej A-klasy.Po odrobieniu zaległości i zwycięstwie w środowym spotkaniu z rezerwami Beskidu Skoczów ,zagramy z kolejnym Beskidem,tym razem z Brennej.

Zarówno nasza ekipa ,jak i zespół z Brennej mają jeszcze o co grać,lecz cele są zupełnie inne.Podczas gdy Ochaby toczą walkę o ligowe podium,Beskid Brenna nie może być jeszcze na sto procent pewien utrzymania.Diametralnie różne są też wyniki osiągane przez oba kluby w ostatnim czasie.Nasza drużyna notuje serię 3 zwycięstw z rzędu,Beskid natomiast ostatnie trzy spotkania przegrał (trzeba jednak przyznać ,że z mocnymi rywalami).

Jest jedna kwestia,która łączy oba kluby-są to bardzo duże kłopoty kadrowe.W Brennej było to widoczne już w rundzie jesiennej,kiedy to zdeklasowaliśmy rywala grającego w niekompletnym składzie aż 7:0.Były nawet obawy,czy Beskid zdoła skompletować zespół na rundę wiosenną,ale ostatecznie się to udało,a wygrana w Pogwizdowie czy Pielgrzymowicach świadczy o tym ,że ekipa z Brennej całkiem dobrze radzi sobie na wyjazdach.

Każda z ekip ma inne cele ,ale każda potrzebuje punktów.Mecz zapowiada się więc bardzo ciekawie.Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie- nie tylko ze względu na emocje czysto sportowe,ale też z uwagi na wspomnianą w poprzednim poście zbiórkę pieniędzy,z której dochód w całości będzie przeznaczony na rehabilitację kontuzjowanych zawodników.

Mecz rozpoczyna się w sobotę o godz. 17:00 na boisku w Ochabach. Zapraszamy!