Z WIZYTĄ W CIESZYNIE

Jeszcze na dobre nie opadły emocje po czwartkowym spotkaniu z Wisłą Strumień,a już dwa dni później przyjdzie nam zagrać kolejny bardzo ciężki mecz.Nasz zespół spisał się w meczu ze  Strumieniem bardzo dobrze,prezentując wysoki poziom,walkę i determinację,mecz mógł się podobać kibicom i dostarczył wielu emocji.

Zapewne nie inaczej będzie w sobotnie popołudnie,kiedy to na stadionie MOSIR-u w Cieszynie zagramy z wiceliderem rozgrywek,Piastem Cieszyn.Drużyny miały bardzo mało czasu na regenerację,tylko jeden pełny dzień przerwy i znów trzeba zmierzyć się z ciężkim rywalem.

Ekipa z Cieszyna,aby marzyć jeszcze o awansie do okręgówki,nie może sobie pozwolić w pozostałych do końca sezonu czterech kolejkach,na stratę choćby jednego  punktu,a do tego liczyć na potknięcie Błyskawicy Drogomyśl oraz na wygraną w bezpośredniej konfrontacji tych drużyn.Dlatego należy się spodziewać,że rywal mocno zaatakuje już od samego początku spotkania.

Nasz zespół do tego spotkania przystąpi bez dwóch bardzo ważnych ogniw zespołu- za kartki muszą pauzować Łukasz Wrona i Andrzej Siekierka,ale miejmy nadzieję,że zmiennicy okażą się równie wartościowi.Na pewno nie jesteśmy w tym meczu faworytem i jakakolwiek nasza zdobycz punktowa w Cieszynie byłaby sporą niespodzianką i niewątpliwym prezentem dla Błyskawicy Drogomyśl :)

Emocji na pewno nie zabraknie.Zapraszamy naszych sympatyków w sobotnie popołudnie do Cieszyna na obiekt MOSiR-u-mecz zaczyna się o godz.17:00.