START SEZONU W POGWIZDOWIE

Już w bieżący weekend startuje nowy sezon skoczowskiej A-klasy.Pierwsza kolejka  dla naszej ekipy oznacza wyjazdowy mecz w Pogwizdowie.

W czasie trwania przerwy letniej w naszym zespole doszło do prawdziwej kadrowej rewolucji.Drużyna jest w trakcie głębokiej przebudowy.Ogromna większość zawodników ,która była w naszej kadrze w poprzednim sezonie,odeszła do innych klubów,lub postanowiła zrezygnować z gry.

Wyniki rozegranych przed sezonem sparingów sprawiają,że nasi kibice,przyzwyczajeni do walki o wysokie ,a-klasowe cele,będą musieli trochę zweryfikować swoje wymagania.

Pierwsza kolejka z mocnym rywalem,jakim niewątpliwie jest Olza,da nam wstępną odpowiedź na pytanie,o jakie cele będziemy grać w tym sezonie.

Wszystkich naszych kibiców ciekawych,jak spisze się nasza drużyna na inaugurację sezonu zapraszamy w niedzielę 6 sierpnia na stadion w Pogwizdowie. Mecz zaczyna się o godz. 17:00.