RUNDA WIOSENNA STARTUJE !

Po bardzo długiej,blisko półrocznej przerwie ,wznawia rozgrywki skoczowska A-klasa.Długo wyczekiwana przez kibiców 14 kolejka spotkań,odbędzie się już w ten weekend.

Podobnie jak w rundzie jesiennej,meczem inaugurującym A-klasową wiosnę będzie dla nas spotkanie z drugą drużyną Beskidu Skoczów.

Pierwszy mecz o punkty po tak długiej przerwie jest zawsze wielką niewiadomą.W naszym zespole doszło do kilku roszad kadrowych i już w pierwszym  meczu będzie okazja do sprawdzenia ,jak te zmiany wpłynęły na formę zespołu i jak został przepracowany okres przygotowawczy.

Na papierze to nasza drużyna wydaje się być minimalnym faworytem niedzielnego spotkania,jednak ekipa Beskidu jest solidnym zespołem,który może dodatkowo zostać wzmocniony kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny,która gra swój mecz dzień wcześniej.

W rundzie jesiennej zremisowaliśmy na wyjeździe 1:1 z Beskidem ,który też wtedy był wzmocniony zawodnikami pierwszego zespołu (m.in. Marcinem Jaworzynem,który strzelił nam bramkę).Jak będzie tym razem?Czy pozytywnie zaczniemy rundę wiosenną?

Odpowiedź na te pytania poznamy już w niedzielne popołudnie.Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego zespołu na stadion w Ochabach w niedzielę na godz. 15:00 i trzymamy kciuki za naszych zawodników!