POWALCZYĆ Z MAŁYMI

16 kolejka skoczowskiej A-klasy w większości odbędzie się w Wielką Sobotę.Tym razem gościć będziemy w Ochabach siódmą drużynę w tabeli-LKS Kończyce Małe.

W rundzie jesiennej dość pechowo przegraliśmy w Kończycach 0:2.Mieliśmy w tamtym meczu optyczną przewagę,z której jednak nic nie wynikało,a przeciwnik spokojnie nas wypunktował.Czas więc na zrewanżowanie się Kończanom za tamtą porażkę i obronę miejsca na ligowym podium,tym bardziej,że nasz sobotni rywal wydaje się nie być w najwyższej dyspozycji.Dwie dość wysokie porażki na początek rundy wiosennej-z Kończycami Wlk. u siebie 1:5,oraz w Skoczowie 2:4,świadczą o tym ,że zespół z Kończyc jest zdecydowanie w naszym zasięgu.

Nasza ekipa,po minimalnej porażce z Puńcowem,oraz remisie w Kończycach Wlk.,tym razem powinna powalczyć o pełną pulę.Zwłaszcza,że będąca na 4 miejscu Olza Pogwizdów traci już do nas tylko 1 punkt,a trudno liczyć na to,że  rozpędzony zespół z Pogwizdowa straci jakiekolwiek punkty w Dębowcu.

Zapraszamy wszystkich fanów na mecz,który rozpocznie się w sobotę o godz 15:00 i liczymy,że dostarczy on sporo emocji,a naszej drużynie przyniesie 3 punkty!