OSTATNIA KOLEJKA W PIELGRZYMOWICACH

W niedzielę 18 czerwca odbędzie się ostatnia kolejka sezonu 16/17 skoczowskiej serie A.

Naszym rywalem będzie najlepszy z beniaminków tego sezonu-Strażak Pilegrzymowice. Ekipa z Pielgrzymowic,zajmująca obecnie 9 pozycję w tabeli ma jeszcze szansę poprawić swoje miejsce w końcowym bilansie i zapewne zrobi wszystko,aby powalczyć o pełną pulę.

Nasz zespół,który w ubiegłej kolejce zapewnił już sobie ligowe podium ,może ten mecz potraktować bardziej jako spotkanie towarzyskie,niż ligową batalię.Po rezygnacji trenera Sodzawicznego,chwilowo zespół pozostaje bez szkoleniowca,ciężko będzie zatem o jakąś wyjątkową motywację na to spotkanie.

Jak przebiegać będzie starcie w Pielgrzymowicach,przekonamy się już w niedzielne popołudnie.

Spotkanie zaczyna się na tamtejszym obiekcie o godz. 14:00.Zapraszamy!