MECZ KOLEJKI W OCHABACH

Bieżący weekend  przyniesie nam już 16 kolejkę spotkań A-klasy Skoczów.Niewątpliwie najciekawiej zapowiada się niedzielna konfrontacja na boisku w Ochabach gdzie nasz zespół podejmie będące na trzecim miejscu w tabeli Tempo Puńców.

Zespół Tempa,z którym w rundzie jesiennej zremisowaliśmy bezbramkowo  na wyjeździe,to jeden z najmocniejszych kadrowo zespołów w lidze.Ekipa Puńcowian,bardzo mocna już w rundzie jesiennej,została w przerwie zimowej zasilona kilkoma wartościowymi zawodnikami.Do drużyny trafili między innymi:król strzelców poprzedniego sezonu A-klasy,Przemysław Cieślar z Goleszowa,Michał Mach ze Strumienia,czy Alan Pastuszak z Kończyc Małych.

Na papierze kadra Tempa prezentuje się naprawdę imponująco,lecz wiadomo,że same nazwiska nie grają,muszą jeszcze tworzyć zgrany zespół.W tym może tkwić słabość naszego rywala,którą postaramy się wykorzystać.

Nasza ekipa ,pokrzepiona wysokim wyjazdowym zwycięstwem w poprzedniej kolejce ,z pewnością przystąpi do tego spotkania w pełni zmobilizowana i zmotywowana aby powalczyć o 3 punkty.Mecz zapowiada się na niezwykle wyrównany i zacięty ,emocji więc na pewno nie zabraknie.

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny w niedzielę o godz.15:00 na nasz obiekt i liczymy na wasze wsparcie!