KOMPLET NA INAUGURACJĘ

Nie obyło się bez problemów,ale ostatecznie udało się pokonać Promyka i wywieźć z Golasowic komplet punktów.
Pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzeniem 2:0 . Bramki strzelaliMaciek Winiewiczpo rzucie rożnym,orazDamian Wałach,który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy i wydawało się ,że kibice Ochab mogą być spokojni o wynik.
Jednak druga odsłona była już gorsza w naszym wykonaniu,co wykorzystali piłkarze Promyka strzelając bramkę kontaktową w 71minucie. Do końca spotkania nasi kibice musieli drżeć o wynik,ale ostatecznie udało się utrzymać go do końca i zgarnąć 3 punkty.
Styl może nie zachwycił,szczególnie w drugiej części meczu,ale liczy się zwycięstwo.Do meczu w 2 kolejce B-klasy przystąpimy z pozycji wicelidera rozgrywek,a naszym kolejnym rywalem będzie Iskra Iskrzyczyn.