ZRYW W NIEDZIELĘ

Trzy zwycięstwa i dwa remisy- oto nasz bilans po pierwszych pięciu spotkaniach sezonu 2015/16 skoczowskiej A klasy.Tak dobry początek sezonu i pozycja wicelidera to niewątpliwie bardzo pozytywne zaskoczenie dla wszystkich śledzących zmagania w A-klasie.

Okazją do poprawienia i tak już okazałego dorobku punktowego będzie niedzielny mecz,w którym podejmiemy ekipę Zrywu Bąków,beniaminka tegorocznych rozgrywek.Zespół z Bąkowa z pięcioma punktami na koncie zajmuje ósme miejsce w tabeli.W ostatniej kolejce odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując Błyskawicę Kończyce Wielkie 5:2.

Nasze mecze z Bąkowem mają swoją długą historię i od zawsze elektryzowały kibiców obu zespołów.Pojedynki ze Zrywem były zawsze bardzo zacięte i pełne walki ,a od emocji nieraz aż kipiało,zarówno na na boisku jak i trybunach.Zapewne nie inaczej będzie i tym razem, bo Bąkowianie  w Ochabach zamierzają powalczyć o 3 punkty.Ba,nawet są przekonani o swoim zwycięstwie.Świadczy o tym wypowiedź trenera Zrywu ,Marcina Rabczaka dla SportowychBeskidów.pl:

Jestem przekonany, że wygramy. Graliśmy z Ochabami dwa lata temu, dobrze znam ten zespół. Piętno beniaminka zdjęliśmy ostatnim meczem, teraz będziemy z każdym walczyć o korzystne wyniki. Nasz główny cel to utrzymanie w A-klasie. Do tego potrzebujemy coraz większej liczby punktów. W najbliższy weekend kolejne zamierzamy dopisać

Celem naszej ekipy oczywiście także jest zwycięstwo,możemy więc być przekonani na sto procent,że emocji będzie co niemiara..Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.Nie może was zabraknąć na tym meczu!

Spotkanie zaczyna się na naszym obiekcie  w niedzielę o godz.16:00.Zapraszamy!