Z WIELKIMI W 9 KOLEJCE

Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek A-klasy Skoczów.

Tym razem w ramach 9 kolejki gościć będziemy na naszym boisku Błyskawicę Kończyce Wielkie.

Zespół z Kończyc,przed rozpoczęciem sezonu zaliczany był do jednego z kandydatów do czołowych miejsc skoczowskiej serie A,jednak ,jak na razie ekipa Błyskawicy spisuje się  poniżej swoich możliwości,zajmując 10 lokatę w tabeli z dorobkiem 7 oczek. Mimo  to i tak drużyna z Kończyc jest wyraźnym faworytem niedzielnego spotkania.

Jeżeli Kończyce Wlk. spisują się poniżej oczekiwań,to co można powiedzieć o naszym zespole - jedynym,który jak dotychczas  jeszcze nie zdobył punktów.Dwa tygodnie temu pierwsza zdobycz punktowa uciekła nam w ostatnich minutach meczu.Jak będzie tym razem?Czy uda się sprawić niespodziankę i urwać punkty faworyzowanemu rywalowi?

Przekonamy się już w niedzielne popołudnie.Mecz rozpoczyna się o godz.15:00.Zapraszamy!