Z REWELACJĄ WIOSNY

W 21 kolejce A-klasy Skoczów naszym przeciwnikiem będzie drużyna Olzy Pogwizdów.Obecnie Zespół z Pogwizdowa znajduje się na 12 miejscu z dorobkiem 19 pkt.,lecz tak niska pozycja w tabeli to głównie efekt słabej rundy jesiennej,podczas której Olza zdołała zgromadzić jedynie 6 punktów.

W przerwie zimowej ekipę Olzy objął dotychczasowy trener Kończyc Wielkich,Dariusz Kłoda i efekty jego pracy są więcej niż zadowalające.Skład Olzy zasadniczo się nie zmienił,ale dyspozycja graczy z Pogwizdowa jest o niebo lepsza niż na jesień.W siedmiu wiosennych kolejkach Olza cztery razy wygrała,raz zremisowała i tylko dwa razy schodziła z boiska pokonana.Gdyby stworzyć tabelę tylko z rundy wiosennej,zespół Olzy znajdowałby się w ścisłej czołówce stawki.

To daje nam  obraz z jak dobrze dysponowanym przeciwnikiem przyjdzie nam się zmierzyć w niedzielne popołudnie.Dodatkową motywacją dla gości jest fakt,że cały czas walczą o utrzymanie w A-klasie i trzeba przyznać ,że jak na razie robią to wyjątkowo skutecznie.

Nasza drużyna od trzech spotkań nie przegrała,również i tym razem postara się na pewno o podtrzymanie dobrej passy.Zadanie jednak nie będzie łatwe,bo przeciwnik ma jeszcze lepszą serię ,nie przegrał już od pięciu kolejek,z czego cztery spotkania zdołał wygrać.

Która z tych serii zostanie przerwana?Na to pytanie odpowiedź poznamy już w niedzielne popołudnie.Zapraszamy wszystkich fanów na nasz obiekt.Mecz rozpocznie się o godz.16:00,emocji na pewno nie zabraknie!