Z OLZĄ NA WYJEŹDZIE

Już tylko trzy kolejki pozostały do zakończenia sezonu 16/17 skoczowskiej A-klasy.W 24 serii spotkań zmierzymy się w Pogwizdowie z miejscową Olzą.

Ekipa naszego niedzielnego rywala obecnie znajduje się na 7 miejscu w tabeli z dorobkiem 32 pkt.Runda wiosenna nie jest specjalnie udana dla Olzy .Po jesiennej części rozgrywek Pogwizdów był tuż za naszymi plecami ,na czwartej pozycji.Jednak w pierwszym meczu rundy wiosennej zespół stracił swojego najlepszego strzelca-Roberta Orłowskiego,który został zawieszony na rok za niesportowe zachowanie.Fakt ten,oraz kilka innych absencji odbił się na wynikach Olzy,która zaczęła się stopniowo obsuwać w tabeli.

Nasz zespół,mimo licznych absencji spowodowanych kontuzjami,radzi sobie nadspodziewanie dobrze.Ostatnie 4 kolejki to komplet zwycięstw i umocnienie się na 3 pozycji w tabeli.Jak będzie tym razem?Przekonamy się już w niedzielne popołudnie.Zapraszamy naszych fanów do Pogwizdowa. Mecz rozpoczyna się w niedzielę o godz. 17:00.