Z MORCINKIEM W 7 KOLEJCE

Z  MORCINKIEM  W  7  KOLEJCE

Runda jesienna skoczowskiej serie A jest już na półmetku.W siódmej kolejce spotkań naszym rywalem będzie GKS Morcinek Kaczyce.

Ekipa z Kaczyc na pewno nie może zaliczyć początku sezonu do udanych.W pierwszych sześciu kolejkach zgromadziła zaledwie jeden punkt i,jako jedyna drużyna bez zwycięstwa,zamyka ligową tabelę.Niedawno w Kaczycach zmienił się też trener-Arkadiusza Wrzesińskiego zastąpił Zbigniew Janiszewski,lecz jak na razie nie przyniosło to pozytywnych rezultatów. W poprzedniej kolejce,już pod wodzą nowego trenera,GKS uległ na swoim boisku Kończycom Małym 1:3.

W ubiegłym sezonie rywalizowaliśmy z Kaczycami ze zmiennym szczęściem.W rundzie jesiennej rozgromiliśmy rywala na jego terenie 6:1,natomiast na wiosnę,po jednym z najsłabszych spotkań w sezonie przegraliśmy na własnym boisku z Morcinkiem 1:2.

Jak będzie tym razem? Nasza ekipa wydaje się być na fali wznoszącej i na pewno jesteśmy w tym meczu faworytem.Natomiast drużyna GKS-u na pewno też bardzo chce się przełamać i wygrać pierwszy mecz w sezonie.Kto wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko,przekonamy się już w niedzielę.Mecz zaczyna się o godz. 16:00. Zapraszamy!