Z MORCINKIEM O PUNKTY

Nadchodzący weekend to już 18 kolejka spotkań A-klasy Skoczów.Tym razem na nasz obiekt w sobotnie popołudnie zawita ekipa GKS Morcinek Kaczyce.

Na dzień dzisiejszy drużyna z Kaczyc zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów,podczas,gdy nasz zespół z 29-ma punktami plasuje się na miejscu piątym.

Patrząc na zajmowane miejsca oraz na wynik jesiennego meczu w Kaczycach ,gdzie rozgromiliśmy Morcinka aż 6:1,rozgrywając chyba najlepszy mecz w rundzie jesiennej-faworyt spotkania wydaje się jasny.Jeśli chodzi o aktualną formę ekipy z Kaczyc,to można powiedzieć,że drużyna gra w kratkę.Dwie porażki,remis i jedna wygrana (ale za to wartościowa,bo z Wisłą Strumień) to dotychczasowy bilans GKS-u w rundzie wiosennej.

Z kolei nasz zespół po ubiegłotygodniowej wygranej w Brennej postara się powalczyć o pierwsze na wiosnę punkty u siebie,bo dotychczas nie udało się nam zapunktować na własnym boisku-wszystkie punkty zdobyliśmy w spotkaniach wyjazdowych.Miejmy nadzieję,że podopieczni Grzegorza Sodzawicznego znajdą rozwiązanie tego problemu już w nadchodzącym spotkaniu.

Zapraszamy wszystkich kibiców na nasz obiekt w sobotę na godz. 16:00. i zachęcamy do dopingowania naszej drużyny.Po spotkaniu planowany jest festyn sportowy,mamy nadzieję,że będzie co świętować :)