Z MOCNYM ZRYWEM

5 kolejka A-klasy Skoczów przyniesie nam kolejne trudne spotkanie.Tym razem naszym rywalem będzie ekipa Zrywu Bąków,którą podejmiemy na naszym boisku w niedzielne popołudnie.

W tym sezonie A-klasa jest nieprzewidywalna i zapewne mało kto spodziewał się,że drużyna z Bąkowa tak dobrze będzie sobie radzić.Siedem zdobytych punktów w trzech spotkaniach to świetny wynik.Wygrana 1:0 z Puńcowem,wyjazdowy bezbramkowy remis z liderem z Pielgrzymowic,oraz wygrana 2:0 z Kończycami Małymi,to rezultaty,które muszą budzić uznanie.

Przede wszystkim bronimy i szukamy swoich szans w kontratakach - to wydaje się być głównym założeniem nowego trenera Bąkowian,Pawła Szpilarewicza. Jak na razie ta taktyka przynosi zadziwiająco dobre efekty,bo zespół Zrywu nie stracił jeszcze w tym sezonie nawet jednej bramki.Tym samym tylko 3 strzelone gole  wystarczają aby zajmować wysokie 5 miejsce w tabeli ,mając jeszcze dodatkowo jeden zaległy mecz w zapasie.

Wydaje się,że kluczem do odniesienia zwycięstwa nad Zrywem jest strzelenie temu zespołowi pierwszej bramki.Nie możemy się jednak "podpalać" i rzucać na rywala wszystkimi siłami ,bo możemy zostać skarceni ,a odrobić straty będzie bardzo trudno.Trzeba grać cierpliwie i czekać na swoje okazję,które,przy tak dobrze zorganizowanej defensywie gości, pewnie będą nieliczne,ale się pojawią.

Jedno jest pewne-bez wątpienia czeka nas ciekawe widowisko.Mecze z Bąkowem zawsze miały swoją temperaturę i nie inaczej będzie tym razem.Czy przełamiemy żelazną defensywę rywali i zdołamy odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie? Odpowiedź poznamy już w niedzielne popołudnie.Mecz zaczyna się o godz.16:00.Gorąco wszystkich zapraszamy!