WYJAZD DO BĄKOWA

Zryw Bąków-to drużyna,która będzie naszym kolejnym rywalem w wiosennych rozgrywkach A-klasy Skoczów.To już 19 kolejka ligowa i kolejny nasz mecz wyjazdowy.Dotychczas nasze pojedynki wyjazdowe,w przeciwieństwie do tych rozgrywanych na własnym boisku,wychodzą nam bezbłędnie.Rozegraliśmy na wiosnę 2 mecze na boiskach rywali i oba wygraliśmy.

Drużyna Zrywu,po wygraniu na inaugurację rundy w Zabłociu,przegrała następne cztery spotkania i z takim bagażem przystępować będzie do sobotniego meczu.Ekipa z Bąkowa błąka się w okolicach strefy spadkowej i na pewno będzie bardzo zdeterminowana aby przerwać fatalną passę i oddalić od siebie widmo spadku.

W rundzie jesiennej pewnie pokonaliśmy Zryw 3:0,lecz wydaje się,że teraz czeka nas trudniejsze zadanie.W Bąkowie nigdy nie grało nam się łatwo,dodatkowo jeszcze przeciwnik ma przysłowiowy nóż na gardle i zrobi wszystko ,aby zdobyć w tym meczu punkty.

Naszym atutem niewątpliwie są szybcy napastnicy,co powinno się przydać przy pojedynkach z doświadczoną,ale już trochę wiekową obroną rywala.Miejmy nadzieję ,że i tym razem zdołamy przywieźć zdobycz punktową z wyjazdowego spotkania i zatrzeć złe wrażenie po ostatnim nieudanym spotkaniu z Kaczycami.

Mecz rozpoczyna się na obiekcie w Bąkowie w sobotę 7 maja o godz. 16:00.Mecze z Bąkowem zawsze wzbudzały emocje,tym razem zapewne też ich nie zabraknie.Zapraszamy wszystkich kibiców!