WYGRANA NA WAGĘ PODIUM

To już pewne! Na kolejkę przed zakończeniem sezonu po wygraniu 2:1 z LKS-em Pogórze zapewniliśmy sobie trzecie miejsce w tabeli.
Bohaterem spotkania niewątpliwie zostałMateusz Nowak,zdobywca obu bramek dla naszej drużyny.Najpierw,w 40 minucie,dał nam prowadzenie 1:0.Tuż przed przerwą Pogórze wyrównało,jednak decydujący cios zadaliśmy już w doliczonym czasie spotkania.
Po dośrodkowaniu Sławosza Karelusa,Mateusz strzałem głową dał nam 3 punkty.
Zwycięstwo to przypieczętowało ligowe podium dla naszego zespołu,co jest najlepszym osiągnięciem w historii klubu LKS Ochaby 96.

Po tym spotkaniu z funkcji szkoleniowca naszej ekipy zrezygnował Grzegorz Sodzawiczny. Dziękujemy za cztery sezony spędzone w roli trenera pierwszego zespołu,dzięki czemu mieliśmy okazję przeżyć mnóstwo pozytywnych sportowych emocji!