WYGRANA NA TRUDNYM TERENIE

Miłą niespodziankę sprawili kibicom nasi piłkarze,przywożąc komplet punktów z Brennej.W pierwszej ,wyrównanej połowie, padła tylko jedna bramka, a jej autorem był Mateusz Kałuża,który dzięki swojej szybkości wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali i pewnie go pokonał.

Druga odsłona dostarczyła znacznie więcej emocji.W 55 i 56 minucie gospodarze wyprowadzili dwa szybkie ciosy i w przeciągu zaledwie dwóch minut wyszli na prowadzenie 2:1.

Wydawało się ,że może to podłamać naszą drużynę,jednak już 3 minuty później wyrównujemy za sprawą Tomka Śleziony.Wynik 2:2 nie zadowolił naszych piłkarzy i w 75 minucie swoją debiutancką bramkę w naszym klubie strzela Michał Gawlas,ładnym strzałem z powietrza nie dając szans bramkarzowi Brennej i wprawiając w euforię naszych kibiców.

Gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania ,lecz w samej końcówce meczu nadziali się na naszą kontrę,po której swoją drugą bramkę w tym meczu zdobywa Tomek Śleziona i ustala wynik spotkania na 2:4.

Przywozimy z Brennej cenne punkty i jest to dobry prognostyk przed następnym spotkaniem,które już w najbliższą sobotę,a rywalem będzie tym razem Morcinek Kaczyce.