WIELKIE W DRUGIEJ KOLEJCE

Druga kolejka nowego sezonu i pierwszy mecz na własnym boisku przed nami.Będzie to jedyny mecz u siebie,jaki rozegramy w sierpniu,a naszym rywalem będzie zespół Błyskawicy Kończyce Wielkie

Obie drużyny w pierwszej kolejce przegrały swoje spotkania.My ulegliśmy głównemu faworytowi ligi w Puńcowie,a drużyna z Kończyc Wielkich przegrała pechowo derby z Kończycami Małymi,tracąc jedyną bramkę w doliczonym czasie gry.

Nie tak dawno,bo w czerwcu, podejmowaliśmy rywali z Kończyc Wlk. w ramach sezonu 15/16. Tamten mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem 6:1.Jednak w obecnych rozgrywkach drużyna Błyskawicy wydaje się mocniejsza.Już sam fakt zgłoszenia do rozgrywek B-klasy drużyny rezerw świadczy o liczebności kadry naszego rywala. Do klubu z Kończyc Wlk. trafiło też kilku wartościowych zawodników z innych ekip ,dlatego też w klubie liczą na więcej niż tylko walka o utrzymanie.

Nasz zespół bardzo chce się odbudować po ubiegłotygodniowej porażce w Puńcowie,jak również dobrze zaprezentować się w pierwszym meczu przed własną publicznością.Mecz zapowiada się na niezwykle zacięty i wyrównany,ale liczymy na to,że to nasi piłkarze wyjdą z tej konfrontacji zwycięsko.

Mecz rozpoczyna się w niedzielę 14 sierpnia o godz. 17:00. Zapraszamy!