WAŻNE !

W niedzielę 31 stycznia o godz.16:00 odbędzie się w siedzibie klubu walne zebranie sprawozdawczo wyborcze.Głównym punktem zebrania będzie wybranie nowego zarządu,ale też omówienie sytuacji w klubie i jego przyszłości.
Pod względem sportowym wyniki naszych drużyn prezentują się bardzo dobrze.Widać ciągłe postępy,zarówno drużyny seniorskiej,jak i drużyn młodzieżowych.
Jeżeli chodzi o sytuację finansowo-organizacyjną,nie jest już tak dobrze.Dotacja dla klubu z budżetu gminy została znacząco obcięta,co komplikuje i tak już niełatwą sytuację finansową .Poza tym ilość osób zaangażowanych w prawidłowe funkcjonowanie klubu także jest niewystarczająca.
Powyższe problemy powodują,że przyszłość naszego klubu jest niepewna.
Zebranie jest bardzo ważne z punktu widzenia działalności klubu,dlatego też zapraszamy sympatyków LKS-u Ochaby 96 na to spotkanie. Jest ono absolutnie otwarte dla wszystkich.Każdy może wziąć udział w dyskusji i proponować rozwiązania.
Byłoby ogromną szkodą gdyby potencjał naszych zawodników i sztabu szkoleniowego został zmarnowany przez problemy finansowo -organizacyjne,dlatego wasz udział w tym zebraniu jest bardzo ważny.
Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!