TRZECI WYJAZD-TRZECIA WYGRANA !

W sobotnie popołudnie nasza ekipa w ramach 19 kolejki A-klasy Skoczów,zawitała do Bąkowa.Nasi kibice liczyli na podtrzymanie świetnej wyjazdowej passy (o meczach u siebie nie będziemy może przypominać),i nie zawiedli się.

Drużyna Zrywu znajduje się w kryzysie.Do meczu z nami przystępowała bez trenera,który zrezygnował ze swojej funkcji po 4 przegranych meczach z rzędu.

Od początku spotkania nasz zespół postanowił ruszyć do przodu i na efekty nie trzeba było długo czekać.Po nieporozumieniach w defensywie gospodarzy dwukrotnie w dogodnych sytuacjach znalazł się Tomek Śleziona,obie szanse zamieniając na bramki i w 24 minucie prowadziliśmy już 2:0.Dwubramkowe prowadzenie pozwalało na spokojne kontrolowanie sytuacji na boisku,tym bardziej,że rywale nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.

Gdy wydawało się ,że spokojnie dowieziemy dwubramkowe prowadzenie do przerwy,niegroźnie wyglądający strzał z dystansu Andrzeja Niemczyka,ląduje w naszej siatce.Nie bez winy był tutaj nasz golkiper,który niefortunnie interweniował nogami.

Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:2 i wydawało się ,że po przerwie gospodarze nacisną,by postarać się o wyrównanie.

Druga odsłona zaczęła się jednak od wyrównanej gry,toczonej głównie w środku pola.W miarę upływu czasu nasz trener dokonywał roszad w składzie.Na boisku pojawił się między innymi Dominik Pytel i to on ,po ładnej kontrze strzela ważną bramkę na 1:3.Chwilę później wykonujemy rzut rożny,po którym z najbliższej odległości piłkę do siatki kieruje Andrzej Cieślar i rozwiewa wątpliwości,kto w tym meczu zgarnie 3 punkty.

Pod koniec spotkania nieco rozluźniliśmy szyki defensywne,co udało się wykorzystać gospodarzom,a konkretnie Andrzejowi Pawlakowi,który po ładnej indywidualnej akcji ustala wynik spotkania na 2:4.

Z racji tego ,że LKS Goleszów sensacyjnie wygrał w Puńcowie,zdobyte w Bąkowie 3 punkty pozwoliły nam na awans w tabeli na miejsce czwarte.

W następnej kolejce szansa na kolejne punkty,będziemy bowiem podejmować ostatnią w tabeli drużynę Orła Zabłocie.