TO NIE BĘDZIE SPACEREK.

W sobotnie popołudnie podejmiemy na własnym boisku ostatnią drużynę tabeli,zespół Strażaka Pielgrzymowice.Wydawać by się mogło,że powinien to być łatwy mecz ,w którym zagadką będzie tylko ilość bramek, jaką zaaplikujemy przeciwnikowi,zwłaszcza że w rundzie jesiennej rozbiliśmy Strażaka na jego terenie aż 8:2.

Jednak sytuacja zmieniła się o tyle,że w poprzedniej kolejce drużyna z Pielgrzymowic zdołała wygrać pierwszy w całym sezonie mecz(z LKS Goleszów 3:2),co na pewno podbudowało ją psychicznie.Pojawiła się nadzieja na utrzymanie ,więc każdy punkt jest dla Strażaka na wagę złota i na pewno nie zabraknie motywacji i chęci do walki.

Nasza drużyna na razie nie zdołała zapunktować w rundzie wiosennej.Znajdujemy się na 6 miejscu w tabeli i żeby nie obsuwać się coraz niżej,musimy zacząć gromadzić punkty.Bardzo dobra okazja na przełamanie będzie właśnie w sobotę.Na pewno czeka nas ciężki mecz,ale z drugiej strony z kim zdobywać punkty,jak nie z ostatnią drużyną w tabeli w meczu na własnym boisku...

Gorąco zachęcamy do  licznego dopingowania naszego zespołu.Rozpoczęcie meczu-sobota 25.04 godz.16:00.Zapraszamy!