SZLAGIER NA POCZĄTEK !

Po blisko sześciomiesięcznej przerwie rozgrywki wznawia skoczowska A-klasa.Wiosenną część sezonu zainaugurujemy z wysokiego C,bowiem naszym przeciwnikiem będzie lider i główny faworyt ligi,drużyna  LKS Tempo Puńców.

Ekipa z Puńcowa,która już w rundzie jesiennej posiadała kadrę na poziomie ligi okręgowej,przed wiosenną częścią rozgrywek jeszcze się wzmocniła.Do klubu przybyło  z  Piasta Cieszyn trzech wartościowych zawodników: Jakub Wnęk,Jakub Węglorz oraz Tomasz Stasiak.Granie w Puńcowie zakończył natomiast Seweryn Wojciechowski,który przeniósł się do Beskidu Skoczów.

W naszej ekipie zaszły niewielkie zmiany kadrowe.Drużynę opuścił jeden z kluczowych zawodników w rundzie jesiennej,Szymon Miłek,który wrócił do Cukrownika Chybie.Barwy naszego klubu reprezentować będzie za to .... Egipcjanin -Hamada Gomaa Hassan Mohamed,który rozpoczął treningi w Ochabach,natomiast jego forma i możliwość wystąpienia w pierwszym spotkaniu  jest jeszcze wielką niewiadomą.

Mecz pomiędzy LKS Ochaby  a Tempem Puńców jest nie tylko hitem  14 kolejki ,ale też zapewne jednym z najciekawszych meczów całej wiosny w skoczowskiej serie A.Niewątpliwie faworytem spotkania jest drużyna z Puńcowa,jednak podopieczni Grzegorza Sodzawicznego zapewne mają plan na sprawienie niespodzianki.

Emocji na pewno nie zabraknie.Zapraszamy wszystkich fanów spragnionych A-klasowych emocji na nasz stadion.

Mecz rozpoczyna się w niedzielę o godz.15:00.