STRUMIEŃ KOLEJNYM RYWALEM

W 22 kolejce skoczowskiej A-klasy naszym rywalem będzie Wisła Strumień.Ekipa ze Strumienia znajduje się obecnie na 3 miejscu w tabeli z dorobkiem 42 punktów i wyprzedza nasz zespół o 6 oczek.

Z Wisłą Strumień zawsze grało nam się bardzo ciężko i do pewnego momentu nie mogliśmy osiągnąć z tą drużyną żadnego korzystnego wyniku.Ta sytuacja zmieniła się w rundzie jesiennej tego sezonu,kiedy to pokonaliśmy ekipę Wisły na jej terenie 1:0.

W rundzie wiosennej drużyna ze Strumienia wydaje się być w lepszej formie niż na jesień,o czym świadczą między innymi dwa zwycięstwa z Piastem Cieszyn i tylko jedna porażka (z Kaczycami 0:1).

Nasz zespół, po ostatnim,można powiedzieć zwycięskim remisie w Kończycach Małych ,na pewno znowu będzie chciał pokazać charakter i powalczyć o punkty.Czy to się uda?Przekonamy się już w czwartek.

Zapraszamy na nasz stadion i zachęcamy do dopingu!Mecz zaczyna się o godz 17:00.