SEZON CZAS ZACZĄĆ!

Po krótkiej wakacyjnej przerwie rozgrywki rozpoczyna skoczowska A-klasa.W nowym sezonie czekają nas znowu niemałe emocje i to już od samego początku,bowiem naszym pierwszym rywalem będzie beniaminek ,drużyna rezerw Beskidu Skoczów.Sezon rozpoczynamy więc od meczu derbowego.

Ekipa Beskidu Skoczów II wygrała rozgrywki B-klasy i pewnie awansowała o klasę wyżej.Nasz zespół natomiast ,po zajęciu świetnego piątego miejsca w ubiegłym sezonie postawił sobie wysoko poprzeczkę przed sezonem bieżącym,rozbudził także nadzieje kibiców na to,że może być jeszcze lepiej.

Nasza drużyna,posiadająca stosunkowo wąską kadrę,będzie musiała być wyjątkowo skonsolidowana,aby ten sezon zakończył się równie dobrze,jak poprzedni.Wiadomo bowiem,że najtrudniejszy jest drugi sezon po awansie i będzie trzeba wnieść się na wyżyny,aby utrzymać dotychczasowy poziom.

Mecz z Beskidem zapowiada się niezwykle ciekawie ,bo tak naprawdę postawa beniaminka i poziom jego gry jest wielką niewiadomą.W ubiegłym tygodniu drużyna rezerw Beskidu rozegrała mecz Pucharu Polski ze Strażakiem Dębowiec,przegrywając 2:0 i odpadając z rozgrywek.Jednak nie należy się zbytnio sugerować tym wynikiem,wiadomo bowiem ,że mecze Pucharu Polski nie u wszystkich powodują odpowiedni poziom motywacji i zaangażowania.Istnieje również możliwość ,że w meczu z naszą ekipą wystąpi kilku zawodników z pierwszego zespołu,którzy nie zmieszczą się w składzie na sobotni mecz tej drużyny.

Niemniej jednak uważamy,że naszych piłkarzy stać na przywiezienie ze Skoczowa zdobyczy punktowej.Forma drużyny wydaje się rosnąć i mamy nadzieję ,że optymalną dyspozycję nasza ekipa złapie na początek sezonu.Mecz będzie zapewne rozgrywany w tropikalnych warunkach,to może być naszym atutem,posiadamy bowiem znacznie młodszą drużynę od rywala i dobre przygotowanie fizyczne.

Liczymy na liczne wsparcie naszych fanów w niedzielne popołudnie na skoczowskim obiekcie.Zwycięstwo w pierwszym meczu pozwoliłoby dobrze wejść w sezon i zyskać pewność na następne mecze,dlatego jest to niezmiernie ważne spotkanie.Mamy nadzieję,że kibice naszej drużyny pomogą w osiągnięciu tego celu.

Mecz rozpocznie się w niedzielę o godz 17:00,wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!